Скликається ІІ пленарне засідання восьмої сесії сьомого скликання

Дата: 10.02.2017 11:19

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА  ГРОМАДА

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 10 лютого 2017 року                                                                                                                                        № 16/01-03

Про скликання ІІ пленарного засідання

восьмої сесії сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати ІІ пленарне засідання восьмої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 13 лютого 2017 року 0 09.00 год. в адмінприміщенні  с.Жадень

ІІ. На розгляд винести питання:

1.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік. .

Сільський голова                                                                                                                                      Хлебович Ф.Ф.