КУБОК МИЛЯЦЬКОЇ ОТГ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ТА ЖІНОК – 2017

Дата: 17.07.2017 11:20

16 липня 2017 року в селі Миляч на сільському стадіоні біля озера пройшов Кубок Миляцької ОТГ з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. У турнірі прийняли участь 6 команд: 4 команди  чоловіків (Жадень, Удрицьк, дві місцеві команди) та 2 команди жінок (Миляч та Удрицьк).  Змагання пройшли у чесній, напруженій та цікавій боротьбі згідно умов затвердженого регламенту.

Турнір пройшов на високому організаційному та спортивному рівні. Конкуренція була жорсткою, а боротьба – чесною!

Хоч у світі це - один з найпопулярніших видів спорту, та на теренах нашої громади змагання за таким форматом проводяться вдруге. Навряд чи можна було одразу ж сподіватись на аншлаг з боку потенційних учасників. Формуються нові команди, «притираються» гравці... Досить рівний склад команд-учасниць забезпечив високий рівень конкурентної боротьби та її емоційний градус.

Оновлена, порівняно з попереднім роком команда села Удрицьк і хлопців і дівчат  виборола чемпіонство в даному турнірі. Друге місце здобули спортсмени команди села Миляч, а третіми стали «Олімпія» також села Миляч.

Вітаємо переможців зі звитягою, учасників – з вдалим дебютом нового змагального формату, глядачів – з цікавим спортивним святом!