Скликається сесія.

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Миляцького сільського голови

від 7 грудня 2017 року                                                                  № 232/01-03

Про скликання 4 пленарного засідання

одинадцятої сесії сьомого скликання

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати 4 пленарне засідання  одинадцятої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 08 грудня 2017 року о 10.00 год. в сесійній залі адмінприміщення  с.Жадень

ІІ. На розгляд винести наступні  питання:

1. Про внесення змін до бюджету на 2017 рік.
  2. Про внесення змін до рішення №237 від 07.06.2017 р. «Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області на 2017 рік» (із змінами, внесеними рішенням №286 від 23.10.2017 р.)
  3. Про затвердження кошторисної документації по проекту реконструкція ФАПу під лікарську амбулаторію ЗПСМ по вул. Центральна, 37а в с. Удрицьк Дубровицького р-ну Рівненської обл.»

ІІІ. На сесію запрошуються районні депутати, старости сіл, головний лікар КЗОЗ «Миляцький центр ПМСД» Камінський О.І., директор КП «Полісся» Якубович Т.В.

Сільський голова                                                    Ф.Ф.Хлебович