Миляцька територіальна громада

Дата: 27.02.2018 16:55

Волейбольний рух у Миляцькій об’єднаній територіальній громаді  невпинно розширюється. Спортсмени-волейболісти беруть участь у змаганнях не тільки в районі, а й за його межами. Зокрема, 24 лютого 2018 року в м. Березне пройшов Кубок Рівненської обласної організації ВСФТ «Колос» з волейболу серед збірних команд ОТГ, присв’ячених Дню пам’яті «Небесної сотні».   Змагання проводилися з метою зміцнення здоров'я та пропаганди здорового способу життя, підвищення фізичної підготовленості, пропаганди і розвитку волейболу серед населення об’єднаних територіальних громад області, підведення підсумків спортивно-масової роботи та ефективності навчально-тренувального процесу  з волейболу.

У ході напруженої боротьби, за результатами змагань, визначилися переможці:

І місце – Немовицька ОТГ;

ІІ місце Миляцька ОТГ;

ІІІ місце Висоцька.

Переможець змагань нагороджений кубком та дипломом, призери змагань нагороджені дипломами.

Збірну Миляцької ОТГ представляли:

• Томилович Григорій – Миляч;
  • Сало Олександр – Миляч;
  • Ляхович Ігор – Миляч;
  • Савич Олег – Миляч;
  • Охмак Василь – Миляч;
  • Кошин Андрій – Миляч;
  • Мазур Іван – Удрицьк;
  • Гузовець Роман – Удрицьк;
  • Максимович Василь – Смородськ.

Отож, бажаємо нашим учасникам змагань хороших результатів, вдалих подальших ігор та яскравих перемог.

Висловлюємо подяку  за спонсорську допомогу приватному підприємцю – Чмуневич Анатолію Івановичу.