Етапи та умови проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Дата: 20.02.2017 12:22

Чотири основні етапи реєстрації

І етап

•      Визначитись із переліком предметів на ЗНО та на ДПА (для    випускників ЗНЗ)
  •  Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення  реєстрації, сформувати заяву реєстраційну картку  зі спеціальної  програми на сайті УЦОЯО

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів реєструються у своїх    навчальних закладах.

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Години роботи

Рівненський державний гуманітарний університет

вул. С. Бандери,12 аудиторія 8, м. Рівне 33000

Понеділок-п'ятниця

09ºº-17ºº           Обід 13ºº-14ºº

Національний університет водного господарства та природокористування

вул. Карнаухова,53а, ауд.729,  м. Рівне 33028

Понеділок-п'ятниця

09ºº-16ºº

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

вул. Чорновола,74, м.Рівне, 33028

Понеділок-четвер

п'ятниця

08ºº-16³º

08ºº-15³º

Національний університет "Острозька академія"

вул. Семінарська,2, м.Острог, Рівненська область 35800

Вівторок, середа, четвер

14ºº-16ºº

ІІ етап.  Формуємо пакет реєстраційних документів

1) реєстраційна-картка

2) копії документів, що посвідчують особу: паспорт (або свідоцтво про народження) для осіб, яким станом на 01.09.2016 не виповнилось 16 років), завірити ці копії особистим підписом.

3) копію атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІ р.а.  та  професійно-технічних навчальних закладів);

4) додаткові документи за потреби:

• для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
  • при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
  • у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
  • нотаріально завірений  переклад українською мовою документів ( у разі надання документів іноземною мовою).

ІІІ етап.  Надсилаємо пакет реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1. випускники ЗНЗ передають комплект документів  до свого навчального закладу;
  2.  усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп. 2, м. Львів, 79039)  рекомендованим листом до 17.03.2017 (за відтиском поштового штемпеля).

IV етап.  Отримання відповіді від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2017.

Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакету з реєстраційними документами, Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру.  У випадку отримання відмови, учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру  новий  пакет документів до 31.03.2017  (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

www.roippo.org.ua – сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти)

http://rivneosvita.org.ua/ - портал «Освіта Рівненщини», загальний форум.

(0362) 64 96 69 – номер телефону «гарячої» лінії кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО.

Успішної Вам реєстрації!