Відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Дата: 02.06.2017 12:28

Ось ми дочекались літа,

Перше червня наша втіха,

Бо цей день у всьому світі,

Приурочений вам дітям!

Офіційно 1 червня відзначається як Міжнародний день захисту дітей. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, яких ми бачимо вдома, на вулиці, в садочку, в школі, дитячих притулках. Ніколи не пізно зробити дітям щось приємне, якесь маленьке свято.

Так, у нашому Миляцькому будинку культури пройшла розвага, присвячена Дню захисту дітей. У цьому святі взяли участь діти старших, середніх та молодших груп дитячого садочка «Веселка» та молодші учні Миляцького НВК. Діти із задоволенням проявили свої таланти в танцях, у кмітливості розгадування загадок. Активно проводили різні конкурси. Малювали гарні малюнки на асфальті за тематикою «Про що мріють діти», за що і отримали солодкі подарунки. А вихователі були раді щирим посмішкам своїх вихованців.

А бібліотекарями Оленою Кирилівною Борсук та Оленою Семенівною Ляхович був проведений виховний захід до Дня захисту дітей «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта». Бібліотекарі провели з дітьми бліц-вікторину «Швидко пригадай казку», гру-конкурс «Черевичок для Попелюшки», конкурси «Казка своїми очима», «Порахуй зірочки». Приємно, що діти отримали від ігор море задоволення і незабутніх відчуттів.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Художній керівник Миляцького БК Олена Пасько

Бібліотекарі Олена Борсук, Олена Ляхович