Василь Рожко завоював золото на кубку світу з пауерліфтингу.

Дата: 24.02.2018 12:31

З 14 по 23 лютого у м. Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) проходив Кубок світу з пауерліфтингу,  участь в якому взяли 130 найсильніших паралімпійців світу, у тому числі – 7 пауерліфтерів з України.

Серед семи учасників від України нашу державу представляв і наш земляк – Василь Рожко з села Жадень.

Змагання кубку світу з пауерліфтингу завершила національна паралімпійська збірна команда України 20 лютого. Загалом команда виборола високі нагороди – 2 золоті та 2 срібні медалі – зайнявши  друге місце серед дорослих, а також 3 золоті медалі та перше місце серед юніорів.

У ваговій категорії до 54 кг (з результатом 115 кг) золото серед юніорів виборов і наш Василь Рожко.

Вітаємо Василя з підтвердженням професійності і досягненням високих результатів на світовому рівні!

Бажаємо Василю подальших професійних учпіхів!