ОГОЛОШЕННЯ ОРЕНДА КОТЕЛЬНІ КЗ "СМОРОДСЬКИЙ НВК"

Дата: 24.07.2017 12:40

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області

Коротка характеристика об’єкта оренди :

-   Будівля котельні загальною площею 185 м2 представлена одноповерховою окремо розташованою будівлею котельні «Смородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34114, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Смородськ, вул. Шкільна .

Балансоутримувач та організатор конкурсу:

- Комунальний заклад «Смородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34114, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Смородськ, вул. Шкільна 1.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року;

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх шкіл» № 233 від 07 червня 2017 року.

Мета використання об’єкта:

Інше використання нерухомого майна (здійснення теплопостачання).

Детальна інформація  про проведення конкурсу розміщена на веб-сайті Комунального закладу «Смородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34114, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Смородськ, вул. Шкільна 1http://kzsnvk.at.ua/.