Миляцька територіальна громада

ОГОЛОШЕННЯ ОРЕНДА КОТЕЛЬНІ КЗ "ПЕРЕБРОДІВСЬКИЙ НВК"

Дата: 24.07.2017 12:44

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області

Коротка характеристика об’єкта оренди :

-   Будівля котельні загальною площею 294 м2 представлена одноповерховою окремо розташованою будівлею котельні Комунальний заклад «Перебродівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34130, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Переброди, вул. Шкільна 7.

Балансоутримувач та організатор конкурсу:

- Комунальний заклад «Перебродівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34130, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Переброди, вул. Шкільна 7.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року;

Рішення Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області «Про передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх шкіл» № 233 від 07 червня 2017 року.

Мета використання об’єкта:

Інше використання нерухомого майна (здійснення теплопостачання).

Детальна інформація  про проведення конкурсу розміщена на веб-сайті Комунального закладу «Перебродівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34130, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Переброди, вул. Шкільна 7.http://nvkperebrody.ucoz.ua