Кубок Дубровицького району з волейболу.

Дата: 13.11.2017 14:04

11 листопада 2017р. у спортивному залі Миляцького НВК у рамках Спартакіади  Дубровиччини 2017 року пройшли змагання ¼ фіналу КУБКУ Дубровицького району з волейболу серед чоловіків.

У відбірковому етапі місцева команда «Миляч» приймала команду села Колки. Грали до двох програшів, Гра виявилася напруженою. Протягом всього поєдинку обидві команди у запеклому двобої боролися за перемогу, вони продемонстрували волю до перемоги та високий рівень гри.

У напруженому двобої Милячани зуміли переграти спортсменів з Колок з рахунком 2:0 (25:23 та 25:19). Цього ж дня ще одна команда Миляцької ОТГ «Удрицьк» приймала команду «Залужжя», де з таким самим рахунком Удрицьки спортсмени поступились Залужанам 0:2 (23:25 та 19:25).

19 листопада Миляцькі спортсмени на стадії півфіналу поїдуть в гості в Залужжя, а вже за тиждень 26 листопада будуть приймати в себе вдома.

Чекаємо наступних, півфінальних ігор, щоб насолоджуватися грою і відкривати нові спортивні таланти!