Заборона публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України

Дата: 03.08.2017 14:08

До відома та виконання всім директорам  підприємств, установ, організацій та всім жителям Миляцької  ОТГ!

Згідно рішення Рівненської обласної ради від 02.06.2017 №630 « Про заборону (припинення)  публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України, російської музики «шансон» та іншої кримінальної музики, яка створена на території країни-агресора» забороняється відтворення вищезазначених творів у закладах ресторанного господарства, підприємствах громадського транспорту, закладах культури незалежно від форм власності.