Сільською радою підписано Угоду транскордонного співробітництва Україна-Блорусь.

Дата: 22.11.2017 14:08

22 листопада 2017 року відбулося підписання сільською радою «Угоди про співпрацю» по програмі територіального співробітництва країн східного партнерства, а саме прикордонного співробітництва Білорусь-Україна.

Ця Угода про партнерство укладена в рамках проекту "Створення умов для спільного управління та сталого використання природних ресурсів водно-болотного краю".

Програма транскордонної співпраці Білорусь-Україна фінансується Європейським Союзом та управляється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH (за дорученням Федерального уряду Німеччини).

Вказана вище Угода надасть можливість виконати благоустрій пункту пропуску «Ольмани-Переброди» через державний кордон Україна-Білорусь, а також надасть нові можливості щодо забезпечення якісного та безпечного переходу громадян через пункт пропуску.

Угода про співпрацю була підписана та скріплена печатками чотирьох партнерів:

• Микола Лукащук - пердставник Фонду місцевого середовища "Заповідники Брестської області";
  • Ростислав Журавчак - представник Рівненського природного заповідника;
  • Володимир Усцин -  представник Державного науково-виробничого об'єднання "Науково-практичний центр Національної академії наук Білорусі з біологічних ресурсів";
  • Федір Хлебович – голова Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області.