Миляцька територіальна громада

Дата: 13.12.2016 14:48

від 13 грудня 2016 року

№ 168/01-03
Про скликання п’ятого пленарного засідання сьомої сесії

Відповідно до пункту 8,20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

І. Скликати п’яте пленарне засідання сьомої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 14 грудня 2016 року 0 9.00 год. в адмінприміщенні с.Жадень.

ІІ. На розгляд винести питання:

1.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.
  2. Про внесення змін до рішення №157 від 23.11.2016 р. «Про прийняття котелень та їх майна на баланс Миляцької сільської ради».

Сільський голова - Хлебович Ф.Ф.