Послуги Ощадбанку стають доступнішими.

Дата: 29.03.2017 15:26

Фото без опису29 березня до Миляцької ОТГ завітала керуюча установою Ощадбанку в місті Дубровиця - Лотушко Лілія Леонідівна, яка представила нові послуги, які зможуть отримувати жителі і гості громади не відвідуючи районного центру.

Розширення кола послуг від Ощадбанку стало можливим завдяки встановленню в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (що в селі Миляч) сучасного інформаційно-платіжного терміналу.

Зокрема, у нововстановленому терміналі шляхом самообслуговування жителі Миляцької громади зможуть:

- оплатити послуги житлово-комунального господарства (електроенергія, телефон, водопостачання);

- поповнити рахунок мобільного телефону;

- оплачувати товари та послуги;

- здійснювати платежі з довільними данними;

- поповнювати карткові рахунки;

- отримати інформацію про залишок коштів на картковому рахунку;

- здійснювати перекази з картки на картку;

- зареєструватися і здійснювати операції з допомогою Mobile-banking та WEB-banking.

При потребі, допомогти у самообслуговуванні користувачам зможуть працівники ЦНАПу.