Миляцька ОТГ знову перша в області.

Дата: 30.03.2018 11:39

24 березня 2018 р. в м. Сарни відбулися спортивні змагання Кубка області з волейболу серед жінок та обласні змагання з шахів між районами та об’єднаними територіальними громадами окремо.
    За підсумками змагань у загальнокомандному заліку збірна команда Миляцької ОТГ посіли два перші командні місця з волейболу, склад збірної команди представляли: Кошин Ганна із Миляч; Карпович Анастасія із Смородська; Ярошевич Діана із Удрицька; Гнедько Яна, Ляхович Тамара, Ляхович Тетяна, Охмак Марина із Лугового; Дрожча Вікторія та Олексійовець Леся із села Біле, та шахів, де чоловіків представив Вишневський Іван (в особистому заліку – 2 місце), та жінок Ососкало Ірина (в особистому заліку – 1 місце) у змаганнях серед громад,  гідно виборюючи перемоги у сильних супротивників. Кожен поєдинок був видовищним.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували нашу збірну під час спортивних ігор.     Керівництво Миляцької ОТГ щиро ВІТАЄ спортсменів з вдалим виступом та бажає здобути ще не одну перемогу!!!!!

Спеціаліст молоді та спорту

Григорій Томилович