У селі Хочин відбувся фестиваль "Великодні візерунки".

Дата: 12.04.2018 16:36

У ці Пасхальні дні, коли вся земля радіє Воскресінню Христовому, ця радість не оминула й село Хочин.

Працівники галузі культури Миляцької сільської ради не залишилися осторонь святкових приготувань і 11 квітня біля Хочинського сільського клубу відбувся Великодній фестиваль народної творчості «Великодні візерунки». Його підготували і провели спільно із сетором культури працівники клубних та бібліотечних установ села Хочин : Денищич Микола Данилович – зав.клубом с.Хочин, Пламада Вікторія Володимирівна – директор Удрицького сільського будинку культури, Гречко Сергій Михайлович – худ.керівник Удрицького сільського будинку культури, Дячок Інна Миколаївна - бібліотекар Удрицької публічно-шкільної бібліотеки.

Зі сцени линули Великодні вітання голови Миляцької сільської ради Хлебовича Федора Федоровича.

Великодні пісні прозвучали у виконанні фольклорних аматорських колективів з усієї Миляцької об'єднаної громади.

Справжньою окрасою свята став обряд закликання весни «Креснянка», виконаний фольклорним аматорським колективом «Берегиня» з села Переброди.

Веселковими барвами розквітла Великодня виставка, в якій взяли участь бібліотекарі Миляцької ОТГ. Надзвичайні писанки, крашанки, декоративні кошики, сувеніри не залишили байдужими нікого. Кожен бібліотекар проявив неабияку фантазію і творчість. Тому і вироби вийшли просто неперевершеними.

Організатори свята висловлюють щиру подяку підприємцю Лозицькому Едуарду Анатолійовичу та старості сіл Удрицьк, Хочин – Пігаль Неонілі Василівні, за фінансову підтримку у проведенні Великоднього фестивалю.

Дякуємо Вам, за подаровану радість!

Фотозвіт із святкування можна переглянути за посиланням https://gromada.org.ua/gromada/mylyacka/album/2075/