Миляцька територіальна громада

Жителі громади долучилися до щорічної акції "За чисте довкілля".

Дата: 26.04.2018 12:11

Щорічно у  квітні-травні в Україні проводиться акція з благоустрою «За чисте довкілля».

Показово, що цьогоріч до проведення даної акції протягом 18-21 квітня долучилися всі установи, що розміщуються на території Миляцької громади.

Працівники закладів культури здійснили впорядкування прилеглих до закладів територій, висадили нові насадження ялин і облагородили квітники.

Дорослі спільно з вихованцями закладів освіти здійснили прибирання території Перебродівського і Будимлянського НВК, учні Удрицького і Смородського НВК висадили саджанці дерев і кущів, упорядковали територію парку.

Вихованці Миляцького НВК очистили від сміття береги місцевого озера.

Було також упорядковано місця почесних поховань учнями Жаденського НВК в селі Жадень . У всіх населених пунктах було проведено прибирання стихійних сміттєзвалищ. Працівники установ здійснили впорядкування клумб і прилеглих територій.

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища. Адже відомо, що чисто там, де не смітять.