«Вишиванка єднає нас!»

Іскряться сонцем спозаранку,

Як Україна неповторні.

17 травня 2018 року українці відзначають День вишиванки, і тому

біля Миляцького сільського будинку культури у кращих традиціях пройшов захід присвячений – Дню вишиванки.

Це чудове свято не має певної фіксованої дати, його відзначають щорічно у третій четвер травня.

Вишиванка – це наша гордість, символ здоров'я та краси, оберіг щасливої долі та родової пам'яті, що передавалися з покоління в покоління як родинна реліквія.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед учнів та населення загалом. Тому дрес-кодом сьогоднішнього заходу була вишиванка і весь захід замайорів різнобарвними візерунками української вишивки 2018.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка яскравий приклад і підтвердження цьому. Колектив дошкільного дитячого закладу «Веселка» с.Миляч, активно долучилася до свята – Дня вишиванки. Вихованці закладу читали вірші, співали пісні та весело танцювали. На завершення свята всі учасники  з великим бажанням зробили спільне фото на пам'ять про цей день.