A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миляцька територіальна громада
Україна

Про скликання 2 пленарного засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання

Дата: 18.05.2018 11:04
Кількість переглядів: 786

                                    

У К Р А Ї Н А

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА  ГРОМАДА

МИЛЯЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

Миляцького сільського голови

 

від 18 травня 2018 року                                                                          № 59/01-04

 

Про скликання 2 пленарного засідання

шістнадцятої сесії сьомого скликання

         

Відповідно до пункту 8, 20 ст.42, п.10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

I. Скликати 2 пленарне засідання шістнадцятої сесії сьомого скликання Миляцької сільської ради 24 травня 2018 року 0 10.00 год. в сесійній залі адмінприміщення в с.Жадень.

 

ІІ. На розгляд винести питання:

 

1. Про утворення комунального закладу «Центр  соціальних служб Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області».

2. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівеенської області.

3. Про затвердження Положення про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області і та Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я.

4. Про надання згоди на придбання майна у комунальну власність та укладення договору купівлі-продажу об’єкта нерухомого майна (квартири №4), що знаходяться за адресою: вул. Шкільна, 252, с. Миляч Дубровицького району Рівненської області.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд.

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у комунальну власність  Миляцькій  сільській  раді для будівництва і обслуговування  будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги  в с. Удрицьк по вул. Центральна.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ІІІ. На сесію запрошуються депутати сільської ради, старости сіл, керівники комунальних закладів, підприємств та установ, заступник сільського голови, зав. юридичним сектором.

 

 

Сільський голова                                                                             Хлебович Ф.Ф.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: с Жадень, вулиця Каплуна

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано