27 травня 2018 року в селі Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області вже вкотре відбулося свято пов'язане із святою Трійцею «Водіння куста».

Дата: 05.06.2018 14:56

Миляцька громада також не залишилася осторонь святкувань, та вперше виступили на Сварицевицьких гуляннях. Фольклорний гурт «Берегиня» із села Переброди вразили своїм виступом як господарів так і присутніх гостей на цьому святі. Під бурхливі оплески та вигуки «браво» наші молодички виконали дві фольклорні пісені: «Пошла дівка в ліс по гриби», та «Ой у полі озеречко». Фольклорний колектив нагородили подякою за участь у фестивалі та сувенірною продукцією.

Після закінчення свята родина Ковальчуків із Рівного довго не відпускали їх зі своїх «співочих обіймів» де виконувалися різноманітні фольклорні пісні у спільному виконанні гурту «Берегиня» та сім'ї Ковальчуків. І справді, настрою та ентузіазму цих Перебродівських «соловейків» можна лише позаздрити. Своєю веселою вдачею вони заряджають всіх навколо себе.

Виконавчий комітет Миляцької сільської ради висловлює особливу подяку бібліотекарю Перебродівської публічно-шкільної бібліотеки - Іценко Ірині Михайлівні, котра є керівником цього прекрасного колективу. Її  натхненна, творча праця потребує неабияких жертв на користь фольклорного гурту «Берегиня». Нехай віра, надія та божа любов не залишає Вас у наш бурхливий час, щоб доброта та злагода зігрівали Ваше серце. Нехай у Вас вистачить сил для продовження Вашої справи і разом завжди будуть щирі однодумці й вірні друзі, а Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

Сектор культури