Миляцька територіальна громада

« Я - майбутнє своєї громади»

Дата: 06.07.2018 09:45

24 червня 2018 року в селі Удрицьк Миляцької сільської ради пройшов щорічний фестиваль-конкурс української естрадної пісні " Я – майбутнє своєї громади".

Мета фестивалю – це пошук і підтримка талановитих дітей, виховання патріотизму і любові до України через засоби вокального мистецтва та пропаганда української естрадної пісні.
Цього року у пісенному конкурсі взяли участь 22 вокалісти з усіх населених пунктів Миляцької сільської ради. Змагалися конкурсанти у трьох вікових категоріях – молодша (6-12 років), середня (13-17 років) та старша (17 і старше).
         Оцінювало конкурсантів журі в складі : Ящук Микола Іванович- голова журі, директор Удрицького НВК, - Пігаль Алла Йосипівна - вчитель музики Удрицького НВК,Пігаль Неоніла Василівна – староста сіл Удрицьк та Хочин.

Відкривав цьогорічний конкурс голова Миляцької сільської ради Хлебович Федір Федорович, який привітав та побажав їм творчої наснаги і перемоги.
       У підсумку, переможцями цього року стали наступні учасники:
Молодша вікова категорія
1 місце – Цьоба Іванна (солістка Удрицького НВК)
2 місце – Савич Руслана(солістка Миляцького СБК)
3 місце – Стрибулевич Тарас(соліст Удрицького СБК)
Середня вікова категорія
1 місце – Войнарович Вікторія (солістка Жаденського СК)
2 місце – Вабищевич Валерія (солістка Смородського НВК)
3 місце – Пігаль Валерія (солістка Удрицького НВК)
Старша вікова категорія
1 місце – Колода Аліна (солістка Удрицького СБК)
2 місце – Малей Яна (солістка Удрицького СБК)
3 місце – Савич Яна (солістка Миляцького СБК)

Серед дуетів

1 місце – дует у складі: Карповича Івана та Карповича Анатолія (Смородський СК)

2 місце – дует у складі: Пасько Олени та Савич Вікторії (Миляцький СБК)

3 місце – дует у складі: Стельмашук Тетяни та Полюхович Галини (Будимлянський СК)

Голова журі Микола Ящук вручив дипломи Миляцької сільської ради всім учасникам конкурсу грамоти  і сувеніри.