«Село моє, для мене ти єдине ...»

Дата: 15.08.2018 15:21

«Село моє, для мене ти єдине,

Моя колиска долі і краси,

Землі моєї, роду берегине,

Народжене з любові і роси ...»

Такими словами розпочали святковий концерт в Миляцькому СБК ведучі- Сергій Якубович і Валентина Томилович. Вітаючи односельчан зі святом сільський голова Миляцької ОТГ Федір Хлебович бажав селу розквіту, міцного здоров'я та добробуту громаді, наголосив, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і свої можливості. Завітав на свято помічник народного депутата України Василя Яніцького –Адам Кузьмич, який передав вітання бажаючи всім миру, здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Також вручив грамоти й премії Якубовичу Сергію Петровичу- зав. Сектором освіти Миляцького ОТГ, Ліпінському Богдану Ярославовичу приватному підприємцю п\п «Орлан». Хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, які віддали своє життя за мирне небо і спокій в Україні. Музичними вітаннями для жителів села та гостей дарували учасники художньої самодіяльності Велюнського сільського клубу, Будимлянського сільського клубу та Миляцького СБК. З цікавістю слухали колишню односельчанку Віру Козаченко.

У фойє діяла виставка- ярмарка домашньої випічки. Бажаючі могли не тільки подивитися, але й скуштувати смачні булочки, батони, печиво, корзинки, торти. Після святкового концерту частували усіх запашною юшкою та кулішем. А ввечері на сільську молодь і тих, хто душею почувався молодим, чекала святкова дискотека. Свято вдалось на славу, бо де вміють працювати, там і відпочивають з душею.

Директор Миляцького СБК                                 Ярмошевич Тетяна Гавилівна