ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Дата: 27.08.2018 12:45

23 серпня у Миляцькому сільському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Дня Незалежності України. Із підняття Державного Прапора старостою сіл Лугове та Біле - Кухарця Олександра Адамовича та Державного Гімна України розпочалася урочиста частина дійства.

Ми сьогодні справді стаємо свідками того, що жовто-блакитний стяг став для наших громадян справжньою гордістю та справжнім символом. Адже ще ніколи, за часів Незалежності, ми не платили такої високої ціни за те, щоб наш жовто-блакитний прапор майорів у кожному куточку нашої держави. Наші хлопці жовто-блакитний прапор іноді перефарбовували у червоний, проливаючи кров, коли звільняли від окупанта наші території. Цей прапор сьогодні дійсно є гордістю нашої нації.

Полеглих за незалежність та свободу нашої держави вшанували хвилиною мовчання.

Концертну ж програму до 27-ї річниці Дня Незалежності України розпочала вокальна композиція «Квітуча Україна» у виконанні солістки Миляцького сільськогобудинку культури -  Руслани Савич.

З вітальними промовами виступили голова Миляцької сільської ради – Хлебович Федір Федорович, заступник голови – Рожко Генадій Степанович, та всі старости Миляцької ОТГ. Кожен бажав нашій ненці Україні миру, добра, злагоди та великої витримки у такий нелегкий для нас час.

У фойє Миляцького СБК бібліотекарем Миляцької ПШБ – Ляхович Оленою Семенівною, була організована фото-виставка «З історії мого села» Кожне селище, село, хутірець є не лише маленькою позначкою на карті, а, насамперед, певним духовним середовищем, де народжувалися, жили і працювали наші предки, створюючи матеріальні і культурні цінності рідного народу. Сьогодні кожне село України потребує до себе уваги. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про наші чарівні прекрасні села. Хто тут народився, хто почує про них вперше, повинні зацікавитися, і зробити все для того щоб наші села розвивалися і процвітали.