У гостини до бібліотеки

Дата: 01.10.2018 09:24

На передодні професійного свята до Всесвітнього дня бібліотек в Удрицькій публічній бібліотеці було проведено екскурсію для 2-го класу «Запрошуємо у світ книги». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, вихованні охайного ставлення до книги, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхалися до дітей та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Вчитель Олена Іванівна зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. Також бібліотекарем  було проведено екскурсію «Поличками бібліотечних надбань». Діти жваво цікавилися книгами, слухали розповіді бібліотекаря, відгадували загадки, присвячені книзі, та загадки на знання казок. Дуже зацікавили другокласників музейна експозиція та старовинні книжки.

Сподіваємось, що бібліотека стане для школярів місцем отримання нових знань, розвитку фантазії та приємного і корисного відпочинку.

Зав. публічно-шкільною бібліотекою

Дячок І. М.