оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності

Дата: 14.11.2018 12:38

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області (далі - конкурс)

Коротка характеристика об’єкта оренди:

Кабінети Комунального некомерційного підприємства «Миляцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області, що знаходяться за адресою: 34133, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Миляч, вул. Василевського 122 А,  а саме:

1. кабінет лікаря стоматолога - загальною площею 16 м2; хірургичний кабінет стоматолога - загальною площею 18 м2, разом зі спільною площею – 34 м2  (для стоматологічних послуг).

2. палата стаціонару - загальною площею 29.4м2; душова - загальною площею 1.5 м2; санвузол - загальною площею 2.7 м2; вбиральня - загальною площею 1.8 м2, разом зі спільною площею – 35.4 м2 (для аптечного пункту).

Балансоутримувач та організатор конкурсу:

Миляцька сільська рада Дубровицького району Рівненської області, що знаходиться за адресою: 34133, Рівненська обл., Дубровицький р-н., с. Миляч, вул. Василевського 122 Б.

Підстава для проведення конкурсу:

Рішення сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року, рішення сільської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської» №105 від 25 березня 2018 року, розпорядження сільського голови «Про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна комунальної власності» № 104/01-04 від 09.11.2018 року.

Мета використання об’єкта:

Відповідно до дадатка 4 рішення сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області» № 69 від 25 березня 2016 року, для цільового призначення: іншого використання нерухомого майна. Детальна інформація  про проведення конкурсу розміщена на веб-сайті Миляцької сільської ради Дубровицького району Рівненської області за посиланням: https://mylyacka-gromada.gov.ua

Подання конкурсних пропозицій: