Інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» у КЗ "Миляцький НВК".

Дата: 17.12.2018 16:48

14 грудня  на базі КЗ «Миляцький НВК» відбулось інтерактивне заняття «Журавлина – наше багатство!» в рамках проекту « Створення умов для спільного управління і сталого використання природних ресурсів водно-болотного угіддя «Транскордонна Рамсарська територія «Ольмани-Переброди» яке організували та провели представники Рівненського природного заповідника – заступник директора з наукової роботи – Журавчак Ростислав Орестович, начальник відділу пропаганди та екологічної освіти – Журавчак Юлія Павлівна, фахівці екологічної освіти Симончук Тетяна Іванівна та Ніколайчук Вікторія Анатоліївна.

Учасники заняття порушували проблемні питання використання природних ресурсів водно-болотних угідь, виконували цікаві тренінгові вправи. На завершення усіх присутніх пригостили тістечками з журавлини.

Проект реалізовується в рамках Програми територіального співробітництва країн східного партнерства «Білорусь-Україна», що фінансується Європейським Союзом.