День Соборності України «Україна – єдина і неподільна»

Дата: 24.01.2019 14:08

22 січня бібліотекарем КЗ «Миляцький НВК» Борсук О. К. та бібліотекарем Миляцької сільської публічної бібліотеки Ляхович О. С. були організовані спільні заходи до Дня Соборності України. Для читачів бібліотек була організована виставка «Україна – єдина і неподільна» на якій учні мали змогу ознайомитись з героями, які словом і багнетом намагалися відродити Незалежну Соборну Українську державу.

Бібліотекарі запросили всіх присутніх переглянути документальний фільм «Соборність України:  від ідеї до сьогодення». Глядачі ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали подвиги видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом яка відбулася 20 січня 1990 року, і яка стала символом духовної єдності людей східних і західних регіонів України.

Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою. Хай живе та процвітає на Україні мир та злагода