"Не лише вимагайте, але й приймайте участь!"

Дата: 04.02.2019 09:20

31 січня 2019 року на Миляцькій ОТГ завершилися публічні обговорення питань регіонального розвитку району, які проходили протягом місяця по всіх сільських територіальних громадах Дубровиччини.

В заході взяв участь голова Дубровицької райдержадміністрації Петрушко Микола, який презентував для громади здобутки за роки реформ в Дубровицькому районі та Рівненській області.

Для того, аби спільно намітити плани своєї громади на наступні три роки, до центру громади в село Миляч з'їхалися близько 200 її громадян з усіх 9- ти сіл.

Що запланувала Миляцька громада, які проекти соціально-економічної сфери планують реалізувати в період 2019-2021 роки?

Перелік намічених для реалізації планів в розрізі сіл.

По селу Удрицьк:

- будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка, до речі, уже будується з кінця 2018 року.

По селу Переброди:

- реконструкція дошкільного навчального закладу (уже розпочато роботи);

- капітальний ремонт будівлі Перебродівського НВК, а саме: - влаштування покрівлі, утеплення фасаду, оздоблення цоколю, часткова заміна вікон та дверей;

- створення умов для спільного управління та сталого використання природних ресурсів водно-болотного угіддя  "Транскордонна-Рамсарська територія "Ольмани-Переброди";

- капітальний ремонт господарської будівлі по вул. шкільний;

- будівництво футбольного стадіону;

- будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям для гри у міні-футбол.

По селу Жадень:

- капітальний ремонт будівлі під "безпековий центр";

- капітальний ремонт приміщення шкільної майстерні;

- добудова приміщення Жаденського НВК для однієї класної кімнати та вбиралень.

По селу Миляч:

- капітальний ремонт будівлі Миляцького НВК, що включає в себе: ремонт покрівлі (уже відремонтовано), утеплення фасаду, часткову заміну вікон та дверей, оздоблення цоколю;

- капітальний ремонт будинку культури.

По селу Смородськ:

- капітальний ремонт господарської будівлі по вул.Шкільна.