Миляцька територіальна громада

Чемпіонат Дубровицького району з фут залу – 2019

Дата: 11.02.2019 12:14

Протягом січня - лютого 2019 року в Дубровицькому районі проводився чемпіонат району пам’яті «Небесної сотні» за фінансової підтримки благодійного фонду «Наш край» Яніцького Василя Петровича (народного депутата України). Чемпіонат проходив  у дві ліги по 10 та 9 команд. В змаганнях прийняли участь 23 команди району, це до 250 учасників. Матчі чемпіонату проходили у спортивних залах Дубровицької школи - ліцей.  Команди І та ІІ ліги грали в одне коло. Трійка фіналістів ІІ ліги переходять до першої ліги. Команда «ОЛІМПІЯ» села Миляч Миляцької ОТГ стала бронзовим призером  другої ліги.

Призери чемпіонату району з футзалу – 2019 року - 2- ЛІГА :
1 місце – «СОКІЛ – 2» с. Осова;
2 місце – «БУДІВЕЛЬНИК» с. Сварицевичі;
3 місце – «ОЛІМПІЯ» с. Миляч.

Кращим гравцем ФК «ОЛІМПІЯ» було визнано Ліпінського Олександра.

Вітаємо нашу юну команду «ОЛІМПІЯ» та бажаємо й надалі здобути ще не одну перемогу не тільки на районному а, й на обласному рівні!