19 проектів Рівненщини подадуть на фінансування з ДФРР

Дата: 12.02.2019 22:09

Цього року фінансування з Державного фонду регіонального розвитку отримають 19 проектів Рівненщини. Їх перелік погодила Комісія з відбору інвестиційних проектів та програм

Серед них – будівництво та реконструкція спортивних споруд, проведення енергоефективних заходів, будівництво та реконструкція дитячих садків, бібліотеки, центру реабілітації інвалідів, відділень центральних лікарень, басейну тощо.

«Торік на Рівненщині розпочалося будівництво великих та дороговартісних об’єктів. Коштів з ДФРР вистачило на виготовлення проектно-кошторисної документації, початок робіт або ж будівництво першої черги соціальних установ. У цьому році ми продовжимо працювати над 19 об’єктами, адже роботи необхідно завершити. Саме тому до переліку увійшли перехідні проекти з минулого року. Нових об’єктів чи програм цього року на розгляд не пропонуємо», - зазначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Цього року на програми та проекти передбачено близько 260 мільйонів гривень з ДФРР.

Усі проекти обласна комісія подасть на затвердження КМУ, і лише після погодження розпочнуться роботи. Серед них, зокрема, - спортивні комплекси на вулиці Макарова у Рівному та Сарнах, садочки та школи у селах Степангород на Володимиреччині, Залавя та Борбин на Млинівщині, Новомильськ на Здолбунівщині, Цепцевичі на Сарненщині, очисні споруди у Березному, басейн у Дубно тощо.

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК