На базі Жаденського НВК відбулося засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови.

Дата: 25.02.2019 09:28

19 лютого 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови Миляцької громади на базі Жаденського НВК. Члени методичного об’єднання ознайомилися з досвідом роботи вчителів з теми «Використання інтегрованого навчання в освітньому процесі в умовах реалізації НУШ», відвідали уроки англійської мови у 1-му класі (вчитель Легка Тетяна Леонідівна), 3-му класі (вчитель Восинська Яна Павлівна) та урок німецької мови у 7-му класі (вчитель Кошин Віра Тодосівна).

Як відмітили члени методоб'єднання, уроки пройшли на високому методичному рівні. Процес навчання здійснювався на основі особистісно-орієнтованого і компетентнісного підходів з використанням інтегрованого навчання. Для дітей було створено психологічно комфортне середовище, спрямоване на їх розвиток та мотивацію до навчання.

Наталія Дячок,

керівник методоб'єднання