Масляну святкувати, весну зустрічати!

Дата: 12.03.2019 10:12

Дарує Масляну нам на прощання

Свято веселе зимове, останнє.

Масляниця - стародавнє, багатьма улюблене свято, коли зима поступається місцем весні. У давнину більшість обрядів на масляницю дотримувалися для того, що допомогти весни здолати підступну зиму - саме тому організовувалися масові народні гуляння на Масляну. Свято приурочується до оживання стародавнього бога Ярило, який протегував сонцю і благородію. Саме після масляного тижня вважалося, що Ярило воскресав і дарував людям тепло, сонячне світло і хороший урожай у майбутньому.

10 березня 2019 року, в селі Миляч святкували Масляну , підготували й провели його працівники культури Миляцької ОТГ . Бібліотекарами було оформлено виставку, де глядачі частувалися смачними млинцями.