Святковий концерт до Дня 8 - Березня в селі Удрицьк!

Дата: 12.03.2019 12:57

В Удрицькому СБК відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Учасники концерту подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали дружин, мам, бабусів, сестричок. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.