Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака в селі Миляч.

Дата: 20.03.2019 14:58

17 березня в селі Миляч відбувся пам’ятний турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїна АТО Івана Охмака. Відкриття турніру відбулося в Миляцькому СБК з Гімну України та хвилиною мовчання. До вітального слова було запрошено голову Миляцької ОТГ Хлебовича Федора Федоровича; начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутата обласної ради Суховича Віталія Миколайовича; директора ДП «Висоцький лісгосп» Торчило Віталія Федоровича та директора СПП «Хлібороб» Томіловича Михайла Миколайовича. Присутні віддали шану герою, який поклав своє життя за нашу свободу на Сході України, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, ні життя за мир у нашій державі.

У даних змаганнях прийняло участь 10 команд: Золоте, Велюнь, Будимля, Жадень, Переброди, Колки, Залужжя,  дві місцеві команди, та команда села Серники Зарічнянського району. У груповому етапі виборювали право грати у фіналі 4 команди. До фіналу потрапили: «Олімпія» Миляч, «Случ» Колки, «Оріон» Будимля та  Жадень.

Отже, призерами турніру з міні-футболу присвяченого пам’яті воїна АТО Івана Охмака стали:
1 місце – «Оріон» Будимля;
2 місце – «Олімпія» Миляч;
3 місце – Жадень;
4 місце – «Случ» Колки;

Кращими гравцями було визнано Охмак Андрій із Миляч, Торчило Олега із Будимля, Перепелицю Володимира із Жадені та Хомича  Миколу із Колок.  Призери були нагороджені кубками, грамотами та грошовою винагородою, а кращі гравці статуетками та грамотами від спонсора змагань депутата Рівненської обласної ради Суховича Віталія Миколайовича. Церемонію нагородження провів голова Миляцької ОТГ Хлебович Федір Федорович та директор СПП «Хлібороб» Томілович Михайло Миколайович.

Оргкомітет Миляцької  ОТГ висловлює слова ПОДЯКИ за проведення даних змагань:
- депутату Рівненської обласної ради  Суховичу  Віталію Миколайовичу за надання подарунків та грошової винагороди для переможців;

- директору ДП  «Висоцький лісгосп» Торчило Віталію Федоровичу за допомогу в організації та проведенні турніру;

- директору СПП «Хлібороб» Томіловичу Михайлу Миколайовичу за надання  грошової винагороди для переможців;

- лісничому ДП "Висоцький лісгосп" Миляцького лісництва Хомичу В'ячеславу Володимировичу за надання грошової винагороди для переможців;

- підприємцю Ліпінському Богдану Ярославовичу за підготовку місць проведення змагань;

- підприємцю Чмуневичу Анатолію Івановичу за допомогу в організації та проведенні турніру;

- директору КЗ Миляцький НВК Охмак Світлані Володимерівні за надання шкільної їдальні для приготування обіду учасникам змагань;

- колективу Миляцького сільського будинку культури за надання акустичної системи для озвучення змагань;

- суддям, котрі обслуговували змагання: Котяш Олександру Анатолійовичу, Савич Володимиру Адамовичу, Жакунець Миколі Миколайовичу, Перепелиці Юрію Євгеновичу,  Охмак Володимиру Олексійовичу, Шах Степану Леонідовичу.