Кубок області з волейболу серед жінок.

Дата: 25.03.2019 14:38

24 березня 2019 р. в смт. Квасилів Рівненського району відбулися спортивні змагання Кубка області з волейболу серед жінок між об’єднаними територіальними громадами Рівненської області, де прийняла активну участь і команда Миляцької ОТГ.
   Спортсменкам з Миляцької ОТГ не вдалося потрапити до фінальної стадії, але показати себе бійцем високого рівня з сильним спортивним характером в них це вийшло. Кожен поєдинок був видовищним.

За підсумками змагань збірна команда Миляцької ОТГ посіла п ‘яте місце з волейболу в Рівненській області з тридцяти одної територіальної громади. Склад збірної команди представляли: Кошин Ганна із Миляч; Карпович Анастасія із Смородська; Ярошевич Діана із Удрицька; Гнедько Яна, Ляхович Тамара, Ляхович Тетяна, Охмак Марина із Лугового; Олексійовець Леся із села Біле.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували нашу збірну під час спортивних ігор. Керівництво Миляцької ОТГ щиро ВІТАЄ спортсменів з вдалим виступом та бажає здобути ще не одну перемогу!!!!!

Спеціаліст молоді та спорту

Григорій Томилович