На базі Миляцького НВК відбулося засідання засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів англійської мови.

Дата: 15.04.2019 21:51

11 квітня 2019 року відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання вчителів англійської мови Миляцької ОТГ на базі Миляцького НВК.

Вчителі ознайомилися з досвідом роботи своїх колег з використання навчально-методичного забезпечення навчального кабінету для підвищення якості та ефективності уроків англійської мови.

Члени методичного об'єднання обмінялися досвідом з питань впровадження ефективних технологій підготовки випускників до ЗНО та підготовки до підсумкових контрольних робіт за чотирма видами мовленнєвої діяльності.

Голова методичного об'єднання – Наталія Василівна Дячок підвела підсумки роботи методичного об'єднання за навчальний рік, проаналізувала роботу над науково-методичною проблемою поточного року. Спільно члени методоб'єднання виробили перспективні завдання роботи методичного об'єднання на наступний рік, а також ознайомилися з методичними рекомендаціями до проведення державної підсумкової атестації з іноземної мови у закладах загальної середньої освіти в 2018-2019 н. р.

Член методоб'єднання – Гречко О. Г. проінформувала присутніх вчителів іноземної мови про участь у регіональному навчально-методичному семінарі на тему «Формування ключових компетентностей здобувачів освіти початкової школи шляхом застосування діяльнісного підходу на уроках англійської мови».

Під час перебування у Миляцькому НВК вчителі відвідали уроки у 1 класі (вчитель Давидчук Л. П.), 3 класі (вчитель Савич М. П.) та у 9 класі (вчитель Охмак С. В.).