"У маминих очах - любов, як цвіт лілеї"

Дата: 14.05.2019 10:19

День Матері… Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Місяць травень – найкращий у році. Повнота цвітіння і надій, бадьорість воскреслої з зимового сну природи… Радість Матерів, що їх заслужено вшановують. Радість усіх, хто приходить вітати, обдаровуючи матір у цей день. Бо кожен знає, що робить справу добру, праведну, яскраву.

11- 12 травня в сільських закладах культури Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади відбулися святкові концерти з нагоди Дня матері. Свою шану та повагу до матерів учасники святкового концерту намагалися передати в кожному слові, в кожній пісні, у кожному русі. Тут звучали слова вдячності і трепетної любові. Святкова  зала була наповнена теплом та ласкою усміхнених поглядів матерів, чистотою та щирістю глядацьких емоцій. Зі словами привітань, до  присутніх у залі матерів звернувся сільський голова Миляцької ОТГ Хлебович Федір Федорович.

Так - все найкраще, що є на землі, починається з Мами. Без Матері, як без Природи, не може обійтися людство. То ж давайте любити і цінувати наших найрідніших у світі людей - Матусь – щохвилини, а не лише у святкові дні.