«Народна пісня – голос невсипущий»

Дата: 11.06.2019 10:26

Українська пісня... Ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості.

Наша пісня живить український дух! Доки живе пісня, доти живе і народ.

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасники Хорового колективу Миляцької сільської ради Об*єднаної територіальної громади, який  протягом 3 років творить світ краси, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української національної культури свого краю. І тому, 06.06.2019 всіх жителів та гостей Переброди та Будимля  своїм  виступом вітав молодий, але дуже талановитий Хоровий колектив Миляцької сільської ради об*єднаної територіальної громади. Керівник колективу – Якимович Геннадій Федорович. Концертмейстер – Гречко Сергій Михайлович, та учасники клубних формувань закладів культури та освіти Миляцької громади.

Концерт творчих колективів подарував глядачам не тільки зустріч із талановитими вокалістами, а й впевненість у тому, що культура нашої громади процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників різних поколінь.