Спортивні змагання до Дня села Миляч

Дата: 12.08.2019 14:23

09 серпня на сільському стадіоні села Миляч проходили змагання з пляжного футболу серед чоловіків та пляжного волейболу серед жінок присвячені дню села Миляч.

У даних змаганнях прийняло участь 4 команди: Будимля, Переброди,  Миляч та смт Зарічне. Це було справжнє свято пляжного футболу та волейболу, сонячна неділя, благо і погода не підкачала, і вболівальники залишились задоволеними, а також гравці та представники команд.      Чемпіонами з пляжного футболу стали хлопці з Будимля, а з пляжного волейболу волейболістки з смт. Зарічне.

Чемпіони були нагороджені перехідним кубком та грамотою. Призерів та кращих гравців нагородили статуетками, медалями та грамотами.

Беручи до уваги, все те, що відбувалось на майданчиках вцілому, можна сказати – кожен продемонстрував свій клас, і показали глядачам чудову гру. Щиро вдячні гравцям за такий чудовий турнір, який приніс купу позитивних та надихаючих емоцій. Саме таке повинно існувати в спорті.

Спеціаліст молоді та спорту

Миляцької ОТГ