День села Милячі

Дата: 14.08.2019 15:03

Розпочалося свято із святкового богослужіння у Свято-Пантелеймонівському храмі нашого села. Згодом всі люди та гості зібралися біля сільського будинку культури, де чекали забави для дітей ( батути, гірка, солодка вата.)

У фойє будинку культури було розміщена етно-композиція « Сільська хата», де всі бажаючі мали змогу посмакувати різними стравами.

« Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями , де сонячне світить чоло-пахне цвітом село…» Такими словами розпочався святковий концерт, який для жителів села та гостей подарували працівники культури Миляцької ОТГ, адже саме в Миляцькому СБК був проведений зональний тур районного етапу обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості « Таланти твої, Рівненщино». До вітального слова було запрошено сільського голову Миляцької ОТГ Хлебович Ф. Ф. Після закінчення концерту всі мали змогу куштувати святковий куліш.

А ввечері на сільську молодь і тих, хто душею почувається молодим, чекала святкова дискотека.