Урочистості з нагоди Дня державного прапора та 28-ї річниці незалежності України на території Миляцької ОТГ.

Дата: 23.08.2019 14:18

Сьогодні актив Миляцької сільської ради об'єднаної територіальної громади взяв участь в урочистостях державних свят 28-ї річниці Дня незалежності та Дня Державного прапора України.

В своєму вітальному слові голова  сільської ради Федір Хлебович зазначив, що наше зібрання проходить у найскладніший період сучасної України - проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Така ціна за прагнення наших громадян до гідного життя у цілісній, незалежній, демократичній та процвітаючій державі.За цих обставин надзвичайно важливим є консолідація суспільства, зміцнення  виховного а патріотичного потенціалу.Не раз довелося українському народові боронити рідну землю від поневолювачів, будувати величні собори, монументальні споруди, прикрашаючи державу й несучи її славу крізь віки. Тисячі синів і дочок України віддали своє життя за те, щоб країна була вільною. Тисячі борців за свободу йшли тернистим шляхом, вселяючи віру в перемогу, в те, що прийде час, коли «встане правда, встане воля».

Також присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності.

Щирими українськими піснями та художнім словом всіх присутніх вітали талановиті аматори рідної сцени.