Відбувся огляд стану готовності навчальних закладів Миляцької ОТГ до початку навчального року 2019-2020 рр.

Дата: 23.08.2019 15:44

Теплі осінні дні для освітян та школярів особливо очікувані. Ритм будівельних робіт у приміщеннях та на територіях освітніх закладів кипить, адже скоро школи наповняться дітворою.

22 серпня цього року проведено огляд стану готовності навчальних закладів Миляцької сільської ради до нового навчального року.

Всі школи готові до початку навчального року.

Адміністраціями навчальних закладів вжито необхідних заходів щодо підготовки до роботи в новому навчальному році: сформовано мережу, проведено тарифікацію, серпневі педагогічні засідання, створено належні умови для навчання та виховання учнів. За результатами проведеної роботи складено спільно з органами санітарно-епідеміологічної служб відповідні акти прийому навчальних закладів до роботи у новому навчальному році. Огляд загальноосвітніх навчальних закладів громади показав, що адміністраціями всіх шкіл проведено посильну підготовку спортивних майданчиків та спортивних залів до початку нового навчального року. Пофарбовано спортивні споруди та оновлено розмітку на майданчиках і смуги перешкод для довійськової підготовки, підсипано грунтом футбольні поля (зарівняно ямки).

Перелік позитивних змін можна продовжувати, але проблеми є завжди І якщо вони на постійному контролі у керівників, то є впевненість що вирішення їх буде безперечним.