Фестиваль-конкурс «Дубова ложка-2019»

Дата: 30.09.2019 11:48

В мальовничому місці-урочищі «Дуби» що неподалік села Лютинськ відбувся районний туристично-кулінарний фестиваль «Дубова ложка-2019». На такий чудовий захід з'їхалися представники КДК, організацій, підприємств району аби представити свої команди у творчому конкуссі смачних страв, позмагатися у спортивних перегонах, насолодитися та поєднатися з природою.

«ГосподАри із кошАри», так називалася команда Миляцької сільської ради. Наша команда перший рік долучилася до участі у фестивалі. Готували для конкурсу страву – куліш на грибному узварі «Миляцке діво з чигуна», який до речі, був дуже смачним, прийняли участь у спортивних змаганнях та частували гостей фестивалю смачними стравами польової кухні.