Бібліотечний флешмоб "Серце віддаю книзі"

Дата: 03.10.2019 10:48

30 жовтня у КЗ «»Миляцький НВК бібліотекарем Ляхович О. С. проведено цілий ряд заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек.

З педагогічними працівниками проведено флешмоб «Серце віддаю книзі» у рамках якого освітяни ділились емоціями від прочитаних останніх книг. Дано старт благодійній акції «Подаруй бібліотеці книгу», а  для юнацтва було подано експрес-інформацію «Інтернет допомагає». В даній інформації вказані бібліотечні та освітянські сайти, які допоможуть при підготовці домашніх завдань та в написанні рефератів. Проведено вікторину «Юні ерудити».  Питання вікторини торкалися різних галузей знань. Переможці отримали солодкі подарунки, а бібліотекар Ляхович О. С. приймала щирі сердечні вітання і подяки від читачів.