Святкування Дня села Жадень.

Дата: 12.11.2019 09:14

Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу.

Нещодавно в селі Жадень Миляцької сільської ради, відсвяткували День села.

Надзвичайно людно було в глядацькому залі. На народні гуляння зібралися чимало жителів – від малого до великого.

Привітали село та його жителів голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович, заступник сільського голови Геннадій Рожко, староста села Наталія Денищич які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які стали жертвою цієї війни.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, багатодітну сім’ю, наймолодшого жителя, іменинників та інших жителів громади.

Сільські аматори сцени організували святковий концерт. Радували своїм співом вихованці дитячого садка села Жадень, Хор Миляцької об'єднаної територіальної громади, учні Жаденського НВК, вокальна група СК у складі олени Перепелиці та Наталії Кошин, Вікторії Денищич, дуету Смородського СК у складі Івана та Анатолія Карповичів.

Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села. Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята. Були і батути, і надувні гірки, солодка вата і ін.

Окрім концерту гості та жителі сіа могли пригоститися українськими стравами – кулішем та рибною юшкою. Скуштувати цей продукт назбиралось чимало охочих.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.