Святковий концерт з нагоди дня працівників сільського господарства!

Дата: 19.11.2019 10:30

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства України. Це свято, присвячене всім аграріям країни.

Це день трудівників полів та ферм, завдяки яким на наших столах є хліб, м’ясо, молоко, овочі та фрукти. У День працівників сільського господарства України вітають усіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудиться на землі.

З нагоди свята 16 листопада у приміщенні Миляцького сільського будинку культури відбувся святковий концерт. Для всіх присутніх у залі сільського будинку культури, працівниками клубної установи була організована цікава концертна програма.