Дружній візит Летичівської добровільної пожежної команди до Центру безпеки села Жадень Миляцької ОТГ!

Дата: 20.11.2019 09:26

19 листопада до Миляцької об'єднаної територіальної громади з робочим візитом завітала делегація вогнеборців добровільної пожежної команди селища Летичів Хмельницької області. Голова Миляцької сільської ради, Федір Хлебович, розповів про успішний досвід створення добровільних пожежних команд на території Миляцької ОТГ, створення Центру безпеки в селі Жадень, а також рпо залучення добровольців та волонтерів до справи гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

В ході ознайомлення з Центром безпеки для колег-рятувальників з Летичова, було проведено демонстративне відпрацювання зі збору пожежної команди в екстренній ситуації. В свою чергу Летичівські вогнеборці наголосили на злагодженості та оперативності дій пожежної команди села Жадень.
Гості ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням Центру безпеки, оглянули техніку та побутові умови для вогнеборців.  Жаденські вогнеборці радо відповідали на усі питання Летичівських рятувальників, розповіли алгоритми роботи добровільних-пожежних команд Миляцької ОТГ.