Миляцька територіальна громада

Дубровицька районна філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує! Навчаємо професій у грудні!

Дата: 29.11.2019 10:11

У грудні 2019 року в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості планується навчання за такими професіями:

• водій автотранспортних засобів категорія «С» (термін навчання 2,5 міс.);
  • лицювальник – плиточник  (термін навчання 5 міс.);
  • фрезерувальник (термін навчання 5,2 міс.);
  • водій автотранспортних засобів категорія «В»  (термін навчання 2 міс.);
  • комп’ютеризований бухгалтерський облік (термін навчання 1 міс.);
  • перукар (термін навчання 4,9 міс.);
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія «С» (термін навчання 1,5 міс.);
  • бармен (термін навчання 5,7 міс.).

За детальною консультацією звертайтеся до Дубровицької  районної  філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м. Дубровиця, вул Гольшанських, буд.23а (тел. (03658) 2-02-70, каб. 1)