День відкритих дверей у Миляцькій ОТГ.

Дата: 06.12.2019 16:37

"Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування,
  самоврядування - без конституційності, конституційності
  - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу."

День місцевого самоврядування це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.
         5 грудня 2019 року відбувся день відкритих дверей, з метою ознайомлення лідерів керівного складу здобувачів освіти навчально-виховних комплексів Миляцької ОТГ,  з діяльністю структурних підрозділів Миляцької сільської ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Під час заходу молодь поспілкувались з працівниками юридичного сектору, секторів освіти та культури, бухгалтерії, старостами, начальником фінансового відділу, начальником соціальної служби та ще багатьох професій людьми.

На початку зустрічі голова Миляцької сільської ради Федір Хлебович, розповів про основні принципи діяльності органів місцевого самоврядування. З приводу молодіжних ініціатив щодо покращення привабливості  Миляцької об'єднаної територіальної громади.

І тому, саме в цей день їм надалась така можливість побути, як кажуть, у «шкурі» працівників виконавчого комітету. Тут вони виконували відрізок роботи окремих напрямків, спілкувалися із відвідувачами сільської ради. За ініціати сільського голови група молодих лідерів з села Миляч вирушили до сусіднього села нашої громади Жадень. Щоб остаточно відчути себе в ролі посадовців, діти побували у залі засідань на нараді директорів навчально-виховних комплексів, де мали змогу, посидіти в президії. Відвідали спортивний зал та Центр безпеки села Жадень.

По закінченні зустрічі Федір Федорович Хлебович подякував учням за візит, побажав успіхів у навчанні та висловив надію, що після проведення ознайомчої екскурсії в присутніх виникне бажання в майбутньому стати державним службовцем.

На згадку про день зробили багато спільних фото!

На згадку про день зробили багато спільних фото!