Свято сильних, мужніх і завзятих!

Дата: 09.12.2019 10:04

Сучасна українська армія — одна із найсильніших у світі. І такою її створили ті, хто щодня відстоює незалежність України. Ті, хто віддав своє життя за Україну і хто став ветераном. Ті, хто підтримував та підтримує наших хлопців та дівчат.

6 грудня 2019 року старости сіл Миляцької ОТГ спільно з працівниками культури та здобувачами освіти навчально-виховних комплексів  вітали громадян, які перебували та перебувають в зоні АТО (ООС) та строковій службі станом на 29.11.2019 року, з нагоди відзначення Дня Збройих сил України.

Український народ високо цінує професіоналізм, мужність, героїзм, честь та відвагу своїх воїнів, їх вірність конституційному обов'язку та військовій присязі. Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які загинули, захищаючи Незалежність. Ваш подвиг назавжди залишиться у серцях українців!